Tuvojas nākamā atlaižu sezona apģērbu veikalos. Šis teikums ir patiess, gandrīz cauru gadu. Tiklīdz beidzas viena sezonas izpārdošana, tā vairs nav aiz kalniem nākamā. Turklāt pa vidu ir īpašās atlaides, kādas tiek rīkotas uz Ziemassvētku sezonu un tuvojoties pārējiem nozīmīgākajiem svētkiem. Plašajā piedāvājumā ir viegli apmaldīties un, sastopieties ar tik izdevīgām atlaidēm, ir viegli nopirkt kaut ko, kas jums nemaz nav vajadzīgs. Tādēļ esam apkopojuši noderīgus iepirkšanās padomus, kuriem bruņojušies, jūs varēsiet pārdzīvot nākamās izpārdošanas apģērbu veikalos, kā uzvarētāji. Tā vietā, lai attaptos ar pilnu skapi lētu un nepārāk kvalitatīvu apģērba gabalu, jūs iegādāsieties tikai to, kas jums tiešām ir nepieciešams par izdevīgām cenām un būsiet apmierināti ar savām izvēlēm, vēl ilgi pēc izpārdošanas beigām.
Izpārdošanās bieži mēdz piedāvāt apģērbu ar pat 70% lielām atlaidēm. Redzot tik lielas atlaides, varbūt kārdinoši vienkārši izvēlēties apģērba gabalu to pat neuzlaikojot, vai neizdarot to kārtīgi. Nepaļaujieties uz birkā norādīto izmēru vien, tie ir maldīgi un stipri atšķiras dažādu ražotāju apģērbiem. Tas ir pirmais ieradumus, kādu vajadzētu izskaust, ja vēlāk nevēlaties just pircēja nožēlu. Izpārdošanās mēs bieži iegādājamies vairākus apģērba gabalus uzreiz un tos visus uzlaikot ir nogurdinoši. Tomēr neviens apģērba veikals, kas nesader nevainojami ar jūsu auguma īpatnībām, nav pietiekoši lēts. Ja tirgotājs jums piedāvā kādu modeli par ceturto daļu tā vērtības, tas nenozīmē, ka jums ir jāiegādājas apģērbs, kuru valkāsiet četras reizes retāk par pārējiem.
Ja izpārdošanā atrodiet kleitu vai uzvalku ar lielisku atlaidi, kādu pienāktos valkāt tikai īpašos gadījumos, iegādājaties to pat tādā gadījumā, ja tuvākajā laikā jums nav ieplānots neviens atbilstošs pasākums. Iegādāties apģērbu tādiem gadījumiem kā kāzām, izlaidumiem vai citiem svinīgiem pasākumiem tajā pat nedēļā, kad tie tiek rīkoti, ir slikts ieradums. Atliekot apģērba izvēli uz pašu pēdējo brīdi, visdrīzākais, jūs izdarīsiet izvēli steidzīgi, iztērēsiet pirkumam pārāk daudz naudas, vai arī neatradīsiet tieši to, ko vēlējāties.
Iepirkšanās apģērbu veikalos ir komandas darbs. Veikala konsultantiem maksā komisijas maksu par katru apģērba gabalu, kuru viņiem izdodas pārliecināt nopirkt kādām no klientiem. Negaidiet no viņiem godīgu vērtējumu par to, kā jums piestāv pielaikotais modelis. Tā vietā, ņemiet līdzi kādu draugu. Turklāt, ne to pašu smalkjūtīgāko cilvēku savā dzīvē. Tādās reizēs daudz piemērotāki ir draugi, kuri bez liekiem sirdsapziņas pārmetumiem jums pateiks, ka tērps, kuru pielaikojat uz jums izskatās drausmīgi.
Nepērciet atsevišķus apģērba gabalus tikai tāpēc, ka tie atbilst jūsu gaumei un tiek piedāvāti ar lielu atlaidi. Tā vietā iegādājieties drēbes, kuras labi sader kopā. Pirms kaut ko nopirkt, pārdomājiet, kādi apģērbi jūsu drēbju skapī sader kopā ar šo apģērbu? Tāpat dodiet priekšrocību apģērba gabaliem, kurus ir iespējams valkāt vairākās sezonās, nevis tikai ziemā vai vasarā. Piemēram, izvēloties kleitu, dodiet priekšroku tai, kas labi izskatīsies gan uz kailām kājām, gan ar zeķu biksēm. Apdomājiet, kā tā izskatīsies kopā ar vasaras kurpītēm un ziemas zābakiem.
Vairāk naudas drošāk izdodiet par drēbēm, kuras valkāsiet bieži. Atskaitot apģērbu, kas ir paredzēts īpašiem un smalkiem pasākumiem, ievērojiet labu cenas un valkāšanas reižu attiecību. Ja droši zināt, ka konkrēto modeli valkāsiet vairākas reizes nedēļā, jūs variet atļauties tā iegādei tērēt vairāk naudas, nekā kādam ļoti interesantam apģērba gabalam, kuru tik bieži neuzvilksiet.